Hakkımızda

Vanity Estetik 2016 yılında; yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarına Vanity sıcaklığı, güveni ve alanında uzman ekibi ile ulaşılabilir lüks seviyesindeki estetik ve güzellik çözümlerini sunmak için Op Dr. Güray Yeşiladalı tarafından kuruldu.

Vizyon

Vanity Estetik Ailesi olarak vizyonumuz, sloganımız ‘Better You! ’ ile; kendini bilen ve kendine önem veren kadınların estetik ve güzellik çözümleri ile kendilerini daha iyi ve özgüvenli hissetmesini sağlamak. Vanity Estetik, daha mutlu ve özgüvenli kadınların tüm toplumu ileriye taşıdığına inanmaktadır.

Misyon

Vanity sıcaklığı, güveni ve alanında uzman ekibimiz ile ulaşılabilir lüks seviyesinde estetik ve güzellik çözümlerini, yüksek deneyim ve memnuniyet ile en fazla kadınla buluşturmayı misyon olarak edindik.

Vanity Estetik, başta Op. Dr. Güray Yeşiladalı olmak üzere uzman plastik cerrahları ve medikal ekibi ile hastalarının konfor ve memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Kalite Politikamız

Vanity Estetik; The International Society of Plastic Surgery, American Society of Plastic Surgeons, Türk Tabipler Birliği, Türkiye Estetik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği gibi uluslararası ve yerel olmak üzere en itibarlı 8 tıbbi akreditasyon kurumunun güvencesi ile hastalarına; ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda estetik ve güzellik çözümleri sunmaktadır.

Müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet vermeyi hedefleyen Vanity Estetik, yaptığı yatırımlar ve yeniliklerle ISO 9001 ve ISO 10002 belgelerini almıştır. Koronavirüs pandemisinin en başından itibaren aldıkları önlemler sayesinde de uluslararası sağlık akreditasyon şirketi olan Temos tarafından Türkiye’de ve dünyada Covid-19 Güvenilirlik Sertifikası’na layık görülen ilk ‘’estetik hastanesi’’ oldu.

Vanity Estetik ailesi; İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Altunizade’ de, toplam 6 katlı 1000 m2 kapalı alanda, 2 adet son teknoloji ile donatılmış ameliyathaneleri ve 75 kişilik personeliyle sizlere ulaşılabilir lüks estetik hizmetlerini vermektedir. Hastanemizde Yüz, Vücut ve Saç Ekim operasyonlarının yanında Medikal Estetik ve Güzellik hizmetleri de vermektedir.

Hastalarımız 7 gün 24 saat boyunca Vanity Estetik destek ekibine ulaşabilir ve gerekli bilgileri istedikleri zaman en hızlı şekilde ve en üst detayda alabilirler.

Vanity Estetik’te kendinizi daha iyi, daha özel, daha güzel hissedeceksiniz.

Hasta Memnuniyet Politikası

  • Hastalarımızın her türlü öneri, şikâyet ve itirazlarını müşteri profili ayrımı yapılmaksızın her kanaldan (çağrı merkezi, e-posta, https://www.vanityestetik.com/ faks, dilekçe vb. ) rahatlıkla iletilebildiği, izlenebilir ve raporlanabilir bir sistemi,
  • Hastanemize iletilen memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmeleri ve kontrolleri yapacağımızı
  • Gelişime açık alanları tespit ederek verimliliği artıracağımızı,
  • Hastalarımız ile olan ilişkilerimizde yasal mevzuatı dikkate alarak, şeffaf bir yaklaşımla müşteri memnuniyetsizliklerini çözeceğimizi, bu çalışmalar doğrultusunda gerekli tüm kaynakları sağlayacağımızı
  • Hasta memnuniyeti odaklı bir yaklaşımı ana ilkemiz olarak kabul ederek bu ilkeleri uygulayacağımızı, taahhüt etmekteyiz