Cerrahi Merkezlerimiz

Vanity olarak, danışanlarımıza cerrahi ve cerrahi olmayan prosedürleri kendi cerrahi merkezlerimizde en kaliteli ve özenli şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

İstanbul’un önde gelen cerrahi merkezlerinden; Vanity Bosphorus ve Vanity Central’da uluslararası sertifikalı cerrahlarımız ile sizleri ulaşılabilir lüks seviyesinde estetik ve güzellik çözümleriyle tanıştırıyoruz.

Vanity’nin deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile sürecinizin her aşamasında sizlerin yanındayız.

Hasta memnuniyeti, bizim için yaptığımız işin merkezinde yer alır. Hastalarımıza ve işimize gösterdiğimiz büyük özenin kanıtı olarak; özel sağlık merkezlerinin en büyük arama motoru olan WhatClinic.com tarafından her sene verilen “WhatClinic En iyi Hasta Hizmet ÖdüIü”ne 4. kez layık görüldük.

Vanity Bosphorus ve Vanity Central, en üst düzeyde bakım alacağınızı garanti eden, saygın sağlık kuruluşlarının prestijli ulusal ve uluslararası sertifikalarına sahiptir.

Cerrahi merkezlerimiz yalnızca teknolojik altyapı ve hasta odalarının konforlu donanımı ile değil, aynı zamanda hasta memnuniyeti için özveriliyle çalışan personelinin desteği ile farklılaşır.

Cerrahi merkezlerimizde, her hastanın eksiksiz şekilde destek alması için süreçte yardımsever personeli ve uzman Vanity hasta danışmanı sizlere destek oluyor.

Operasyona bağlı olarak, cerrahi merkezlerimiz de en az bir gece konaklamanız gerekecektir ve bu size modern bir hastane odasının konforunda dinlenme fırsatı sunulacaktır. En iyi olanaklarla donatılmış odalarımızda süreciniz pürüzsüz geçer, daha fazlasına ihtiyacınız olursa herhangi bir personelle kolayca iletişime geçebilirsiniz

Vanity Bosphorus

2023 yılında hizmet vermeye başlayan 3800 m2 alana sahip cerrahi merkezimiz 9 katlıdır.

6 ameliyathane, 6 poliklinik ve 3 saç odası mevcuttur.

6’sı VIP olmak üzere toplam 25 odaya sahip Vanity Bosphorus kişiye özel, bütünsel bir sağlık deneyimi sunmaktadır.

VIP odalarımız geniş metrekaresiyle standart odalara göre hastaya daha ferah bir alan sunmasının yanı sıra refakatçiye özel ayrı bir oda ve banyoya sahiptir.

Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü özel tasarlanmış odalar, hastalarımızın rahatlığını ve özel ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayarak, tedavi sürecinin daha keyifli ve konforlu geçmesini sağlıyor.

Vanity Boshphorus Hakkında Ayrıntılı Bilgi için tıklayınız.

Vanity Bosphorus

Bahçelievler Mahallesi, Zübeyde Hanım Cad. No:4, 34680 Üsküdar/İstanbul

E: [email protected]
T: 0850 441 54 44

Vanity Central

2016 yılında kurulan Vanity Central, sizlere daha iyi hizmet vermek için 2022 yılında yenilendi.

Modern cerrahi merkezimiz konumu sayesinde danışanlarımıza kolay ulaşım imkanı sağlar.  

6 katlı cerrahi merkezimiz, tam donanımlı 3 ameliyathaneye ve saç odasına sahiptir. Bizler için danışanlarımızın prosedürler hakkında detaylı şekilde bilgilendirilmeleri ve süreç boyunca onların yanında olmak çok kıymetli. Bu sebeple, kişiye özel hasta danışmanlarımızın desteği ile cerrahi merkezlerimizde bulunduğunuz süre boyunca ve sonrasında da sizlerin yanındayız.

Vanity Central Hakkında Ayrıntılı Bilgi için Tıklayınız

Vanity Central

Altunizade Mahallesi, Tophanelioğlu Cd. No:1, 34662 Üsküdar/İstanbul

E: [email protected]
T: 0850 441 54 44