VANITY CENTRAL

İstanbul/Altunizade

Kendini Vanity ile Daha İyi Hisset

Vanity olarak, danışanlarımıza cerrahi ve cerrahi olmayan prosedürleri kendi cerrahi merkezlerimizde en kaliteli ve özenli şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz. Mutlu ve özgüvenli kadınların tüm toplumu ileriye taşıdığına inanan ve “Better You!” mottosu ile yola çıkan Vanity Estetik, 2016’da İstanbul Altunizade’de kurulan cerrahi merkezinde, alanında uzman doktorları ile hizmet vermeye başladı. Op. Dr. Güray Yeşiladalı, Ömür Kurt ve Cihan Öney tarafından kurulan Vanity Estetik’in ilk tıbbi merkezi olan Vanity Central, sizlere daha iyi hizmet vermek için 2022 yılında yenilendi.

Altunizade’de 6 Katlı Cerrahi Merkez

6 katlı cerrahi merkezimiz, tam donanımlı 2 ameliyathane, 2 saç ekim odası, 11 hasta odası ve 3 polikliniğe sahiptir. Bizler için danışanlarımızın prosedürler hakkında detaylı şekilde bilgilendirilmeleri ve süreç boyunca onların yanında olmak çok kıymetli. Bu sebeple, kişiye özel hasta danışmanlarımızın desteği ile cerrahi merkezlerimizde bulunduğunuz süre boyunca ve sonrasında da sizlerin yanındayız.

Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü özel tasarlanmış odalar, hastalarımızın rahatlığını ve özel ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayarak, tedavi sürecinin daha keyifli ve konforlu geçmesini sağlıyor.

Vanity’nin Mutlu Danışanlarından Biri Olun

Hasta memnuniyeti, bizim için yaptığımız işin merkezinde yer alır. Hastalarımıza ve işimize gösterdiğimiz büyük özenin kanıtı olarak; özel sağlık merkezlerinin en büyük arama motoru olan WhatClinic.com tarafından her sene verilen “WhatClinic En iyi Hasta Hizmet ÖdüIü”ne 4. kez layık görüldük.

Sürecinizin Her Aşamasında Vanity İmkanları Yanınızda

ONLINE KONSÜLTASYON

Hastalarımıza operasyon öncesi ve sonrası online muayene imkanı

VIP TRANSFER

Yabancı ve hava yoluyla gelecek Türk hastalarımızı transfer ekibimiz havaalanında karşılayacak olup, özel araçlarımızla gerekli sağlık testlerinin tamamlanması adına hastaneye ulaştırır.

Vanity Central Doktorlarımız

Vanity Estetik Doktoru Güray Yeşiladalı
Op.Dr. Güray Yeşiladalı
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Vanity Estetik Doktoru Op. Dr. Semih Yıldız
Op.Dr. Semih Yıldız
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Can Zeliha Gül
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Vanity Estetik Doktoru Op. Dr. Mert Sızmaz
Op. Dr. Mert Sızmaz
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Çağatay Öner
Op. Dr. Çağatay Öner
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Vanity EStetik Doktoru İnci Ekinci
Uzm. Dr. İnci Ekinci
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Vanity Central’a nasıl ulaşırım?

Vanity Central

Altunizade Mahallesi, Tophanelioğlu Cd. No:1, 34662 Üsküdar/İstanbul

E: [email protected]
T: 0850 441 54 44