VANITY BOSPHORUS

İstanbul/Çengelköy

Kendini Vanity ile Daha İyi Hisset

Vanity olarak, danışanlarımıza cerrahi ve cerrahi olmayan prosedürleri kendi cerrahi merkezlerimizde en kaliteli ve özenli şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz. Mutlu ve özgüvenli kadınların tüm toplumu ileriye taşıdığına inanan ve “Better You!” mottosu ile yola çıkan Vanity Estetik, 7. Yılını Çengelköy’deki Vanity Bosphorus ile taçlandırıyor. 2016 yılında Op. Dr. Güray Yeşiladalı, Ömür Kurt ve Cihan Öney tarafından kurulan Vanity Estetik, İstanbul Çengelköy’de açacağı ikinci cerrahi merkezinde, alanında uzman doktorları ile hizmet veriyor.

Çengelköy’de 9 Katlı Cerrahi Merkez

2023 yılında hizmet vermeye başlayan 3800 m2 alana sahip Vanity Bosphorus cerrahi merkezimiz 9 katlıdır. 6 ameliyathane, 6 poliklinik ve 3 saç odası mevcuttur. 6’sı VIP olmak üzere toplam 25 odaya sahip Vanity Bosphorus kişiye özel, bütünsel bir sağlık deneyimi sunmaktadır.

VIP odalarımız geniş metrekaresiyle standart odalara göre hastaya daha ferah bir alan sunmasının yanı sıra refakatçiye özel ayrı bir oda ve banyoya sahiptir.

Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü özel tasarlanmış odalar, hastalarımızın rahatlığını ve özel ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayarak, tedavi sürecinin daha keyifli ve konforlu geçmesini sağlıyor.

Kendinize Güvenle Yatırım Yapın

Hasta memnuniyeti, bizim için yaptığımız işin merkezinde yer alır. Hastalarımıza ve işimize gösterdiğimiz büyük özenin kanıtı olarak; özel sağlık merkezlerinin en büyük arama motoru olan WhatClinic.com tarafından her sene verilen “WhatClinic En iyi Hasta Hizmet ÖdüIü”ne 4. kez layık görüldük.

Sürecinizin Her Aşamasında Vanity İmkanları Yanınızda

ONLINE KONSÜLTASYON

Hastalarımıza operasyon öncesi ve sonrası online muayene imkanı

VIP TRANSFER

Yabancı ve hava yoluyla gelecek Türk hastalarımızı transfer ekibimiz havaalanında karşılayacak olup, özel araçlarımızla gerekli sağlık testlerinin tamamlanması adına hastaneye ulaştırır.

Vanity Bosphorus Doktorlarımız

Op. Dr. Bora Ok
Op. Dr. Bora Ok
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Vanity Estetik Doktoru Alper Burak Uslu
Op.Dr. Alper Burak Uslu
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Vanity Estetik Doktoru Kadri İla
Doç. Dr. Kadri İla
Burun Cerrahisi Uzmanı
Vanity Estetik Doktoru Op. Dr. Buğra İpek
Op.Dr. Buğra İpek
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Vanity Estetik Doktoru Mehmet Fatih Algan
Op.Dr. Mehmet Fatih Algan
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Vanity Estetik Doktoru Op. Dr. Erman Menekşe
Op. Dr. Erman Menekşe
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Vanity Bosphorus’a nasıl ulaşırım?

Vanity Bosphorus

Bahçelievler Mahallesi, Zübeyde Hanım Cad. No:4, 34680 Üsküdar/İstanbul

E: [email protected]
T: 0850 441 54 44