Neden Vanity’i Seçmelisiniz?

1. Tanınırlık ve Akredite

Vanity Estetik, hem ulusal (T.C. Sağlık Bakanlığı) hem de uluslararası akreditasyonlara gururla sahip, güvenilir ve köklü bir estetik cerrahi hastanesidir. Deneyimi ve başarılı operasyon geçmişiyle bilinen Vanity, sektördeki uzmanlığını ve müşteri memnuniyetini kanıtlayan birçok referans ve başarı hikayesine sahiptir.

Ulusal Tanınırlık: Vanity Estetik, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından tanınan bir estetik cerrahi hastanesidir. Bu, Vanity Estetik’in sağlık hizmetleri sunmak için gerekli olan tüm yasal izinlere ve standartlara sahip olduğunu gösterir.

Uluslararası Akreditasyonlar: Vanity Estetik doktorları, uluslararası düzeyde kabul gören ve saygınlığı sağlık otoritelerince kabul edilmiş akreditasyon kuruluşu tarafından da onaylanmıştır. Örneğin, Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Derneği (American Society of Plastic Surgeons, ASPS) veya Uluslararası Plastik Cerrahi Derneği (International Society of Aesthetic Plastic Surgery, ISAPS) gibi kuruluşlardan akreditasyon alması, Vanity Estetik’in kaliteli hizmet ve standartlara bağlılığını gösterir.

2. Özenle Seçilmiş ve Sertifikalı Cerrahlar

Vanity, cerrahlarının niteliklerine ve deneyimlerine göre seçilmesine büyük önem vermektedir. Vanity, en son teknikler ve teknolojiler konusunda eğitim almış EBOPRAS ve ISAPS sertifikalı çok sayıda alanında uzman ve yetenekli plastik cerraha sahiptir.

Nitelikler ve Deneyim: Vanity Estetik, cerrahlarının nitelikleri ve deneyimleri konusunda özenli bir seçim sürecine sahiptir. Cerrahların, estetik cerrahi alanında uzmanlaşmış ve gereken tüm eğitimi almış olmaları önemlidir. Örneğin, Vanity Estetik’te çalışan cerrahların birçoğu EBOPRAS (European Board of Plastic, Reconstructive, and Aesthetic Surgery) ve ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) gibi prestijli kuruluşlardan sertifikalıdır. Bu sertifikalar, cerrahların uluslararası standartlara uygun olarak yeteneklerini kanıtladığını gösterir.

Alanında Uzman ve Yetenekli Cerrahlar: Vanity Estetik, sadece sertifikalı cerrahları değil, aynı zamanda alanında uzmanlaşmış ve yetenekli cerrahları tercih eder. Bu, hastaların ameliyatlarının ve tedavilerinin en iyi ellerde olduğunu bilmesini sağlar. Vanity Estetik’teki cerrahlar, uzun yıllara dayanan deneyime ve başarılı bir operasyon geçmişine sahip olan tanınmış profesyonellerdir.

3. Vanity Hasta Danışmanları Ekibi

Vanity, Türkiye’deki tıbbi yolculukları boyunca hastalara sorunsuz iletişim sağlamak, dil engellerini ortadan kaldırmak için İngilizce, Almanca, İspanyolca Fransızca, İtalyanca, Sırpça, Rusça, Farsça’yı akıcı şekilde bilen deneyimli hasta danışanı ekibine sahiptir. Dil engellerinin ortadan kaldırılması sayesinde hastalar Vanity ile geçirdikleri süre boyunca kendilerini güvende ve rahat hissederler.

Ek olarak Vanity Hasta Danışanı ekibi, tıbbi seyahatlerinde hastalara destek ve rehberlik sağlamaktadır. Hastaların her türlü sorularını yanıtlamak, tedavi planlamasını koordine etmek ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermek için hastalarımızın yanındadır.

4. Hasta Odaklı Yaklaşım

Vanity’de hastaların sağlığı ve memnuniyeti her zaman birinci önceliktir. Operasyon sürecinde ve sonrasında, hasta memnuniyetini ölçmek ve Vanity’nin ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmak için düzenli NPS Anketleri yapılıyor. Bu sayede hastaların Vanity Estetik ile ilgili deneyimlerini ve memnuniyet düzeylerini objektif bir şekilde değerlendirmeleri sağlanır.

5. Karşılanabilir Lüks Hizmet

Vanity’de kişinin kendi “Daha İyi”sine ulaşması için en iyi fiyatları sunuyoruz. Fiyat sabitleme garantisiyle operasyonunuzu fiyat avantajınızı kaybetmeden istediğiniz tarihte olabilirsiniz.

6. Benzersiz Hizmet Kalitesi

Vanity’de lüks konaklama ve VIP transfer hizmetlerimizle ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz. Vanity, uluslararası standartları karşılayan modern tesisleri ve ekipmanlarıyla yüksek kaliteli bakım sunmasıyla tanınmaktadır.

7. Kişiye Özel Tedavi Planı ve Ücretsiz Danışmanlık

Vanity, her hastanın özel ihtiyaçlarını karşılamak için çevrimiçi danışmanlık ve özelleştirilmiş tedavi planı sunar. Online muayene imkanı ile evinizin konforunda doktorlarımızdan operasyonlarla ilgili bilgi alabilir, kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

8. Ödüller

Hastalarımıza, yaptığımız işe gösterdiğimiz büyük özenin ve hizmet anlayışının kanıtı olarak olarak özel sağlık merkezlerinin en büyük arama motoru olan WhatClinic.com tarafından her sene verilen “WhatClinic En iyi Hasta Hizmet Ödülü’ne” 4 kez layık görüldük.

9. 360° Güzellik Deneyimi Sunuyoruz

Vanity Cosmetic Surgery Hospital, 2021 yılından bu yana hastalarına İstanbul Bağdat Caddesinde yer alan “Touch” ile bütünsel bir güzellik yolculuğu deneyimi sunuyor. Vanity Estetik hastaları Touch’da lazerden cilt bakımına kadar tüm estetik ve güzellik işlemlerinde özel fiyatlarla yararlanıyor.