Vanity’de Çalışmak

Vanity Estetik olarak, dünyaya ulaşılabilir lüks seviyesinde estetik ve güzellik çözümleri sunarak daha fazla kadına ulaşmayı hedefliyoruz. “Better You” mottomuz ile kadınların kendi en iyilerini ortaya çıkarmalarını amaçlıyoruz çünkü daha mutlu ve özgüvenli kadınların tüm toplumu ileriye taşıdığına inanıyoruz.

Performans odaklı kültürümüz ve şeffaf süreçlerimizle; sağlık, pazarlama ve satış, finans gibi çeşitli alanlarda en uzman kişilerle çalışıyoruz. Bu sayede, her geçen gün büyüyen ekibimizle, Türkiye’de sağlık hizmetleri alanında ilk akla gelen kuruluşlardan biriyiz.

Eğitim Olanakları

Mevcut yeteneklerin geliştirilmesini ve yeni yetkinlikler kazanılmasını sağlayan 5.000’e yakın online eğitime sınırsız erişim desteği

Doğum Günü İzni

Yıllık izinden bağımsız, doğum günü haftasında 1 gün doğum günü izni kullanma hakkı

Prim Sistemi

Performansı ödüllendiren, şeffaf ve dengeli bir prim sistemi

Özel Sağlık Sigortası

Tüm ekip arkadaşlarımıza özel sağlık sigortası imkanı

Özel Günler Destek Paketleri

Özel günlerde nakdi destek paketleri

Aylık Destek Paketi

Aylık belirli miktarlarda yükleme yapılan ve market, restoranlar gibi yerlerde geçerli olan kart desteği

Vanity Estetik Ekibi

Açık Pozisyonlar

İlgilendiğiniz pozisyonu belirterek özgeçmişinizi [email protected]’ye mail atabilirsiniz.
LinkedIn ve Kariyer.net’ten de ilanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Satış Uzmanı

Satış alanının dinamiklerini bilen, ikna kabiliyeti yüksek, yazılı/sözlü İngilizce ve/veya Fransızca, Almanca, İspanyolca dillerine hakim, hayallerimizi paylaşacak ve bize güç katacak yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Başvuru

Hemşire

Hasta deneyimine öncelik veren, alanındaki tüm detaylara hakim, en az 2 yıl deneyimli ve eğitimini sağlık üzerine tamamlamış yeni ekip arkadaşları arıyoruz.


Başvuru

Doktor-Plastik Cerrah

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığını tamamlamış, branşı gereği yöntem, teknik ve teknolojiyi yakından takip eden, hasta güvenliğine en üst seviyede önem veren ve keyifli bir ortamda çalışma arzusuna sahip yeni ekip arkadaşları arıyoruz.
Başvuru

Yönetim Kadromuzla Tanışın

Op. Dr. Güray Yeşiladalı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olan Op. Dr. Güray Yeşiladalı, eğitiminin 6. Yılında Türk-Alman Doktor Birliği bursu ile Almanya’da Giessen Üniversitesi’nde eğitim gördü. Uzmanlık eğitimini ise, plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi üzerine Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, Wisconsin Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümüne “International Fellow” olarak kabul edildi. Avusturya ve Belçika’da yapılan yazılı ve sözlü sınavlardaki başarısı ile Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Birliği’ne üye olarak ve FEBOPRAS ünvanı aldı.

Op. Dr. Güray Yeşiladalı, Uluslararası Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (ISAPS), Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD), Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (EBOPRAS) ve İstanbul Tabip Odası üyesidir.

Güray Yeşiladalı, Ömür Kurt ve Cihan Öney ile birlikte 2016 yılında Vanity Estetik’i kurmuştur. Üç kişi olarak kurdukları hastanede şu an 120 kişilik bir ekiple hizmet dünyanın dört bir yanından gelen hastalara üstün bir hizmet sağlıyorlar. Yeşiladalı, bu yoğun tempoda, spor yaparak ve müzik dinleyerek motivasyon ve verimliliğini sağlıyor. Yelken ve binicilik ile ilgilenen Yeşiladalı’nın favori rotalarının başında Ege sahilleri ve Yunan Adaları geliyor.

Ömür Kurt

Marmara Üniversitesi’nden mezun olan Ömür Kurt, pazarlama alanında Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini ve Beykent Üniversitesi’nde ise doktora eğitimini tamamlamıştır. Kurt, Garanti Bankası, Akbank ve son olarak da Aktifbank’ta ürün geliştirme, CRM ve stratejik pazarlama alanlarında uzun yıllar çalışmıştır. Pazarlama alanında Stevie başta olmak üzere pek çok ödüle layık görülmüştür. 2016’ta girişimci ruhunun itici gücüyle çocukluk arkadaşları Güray Yeşiladalı ve Cihan Öney ile Vanity Estetik’i kurmuştur.

Şimdilerde ise, aşçılık okuyor ve kendince uygulamaya çalışıyor, hayalinde özellikle dostlarını ağırlamak istediği butik bir bistro açmak var. Son yıllarda tenise ilgi duymaya başlayan Kurt, hem oynuyor hem tüm turnuvaları yakından takip ediyor. Federer’e hayran, Djokovic’e büyük saygı duyuyor ama güncel favorisi Medvedev. Geri kalan vakitlerinde ise iki küçük oğlunun peşinde keyifle koşturuyor.

Cihan Öney

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Cihan Öney, daha sonra Cardiff University’de stratejik pazarlama eğitimi almıştır. Demir-çelik ve makina sektörlerinde görev aldıktan sonra Güray Yeşiladalı ve Ömür Kurt ile Vanity Estetik’in Kurucu Ortaklarından biri olmuştur.

Doğayı ve dünyayı daha yakından tanımaya önem veren Öney’in ilgi alanlarının başında tarih ve trekking geliyor. Yeni yerler keşfetmeyi sevdiğini söyleyen Öney, bazen tek başına bazen de bir grupla ciddi mesafeler kat ediyor.

Özgür Özsoy

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, İstanbul Kültür Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Özgür Özsoy, perakende, hava yolları, gayrimenkul ve madencilik gibi çeşitli sektörlerde farklı pozisyonlarda görevler almıştır. İleri derecede İngilizce bilen Özsoy, Vanity Estetik’te Finans Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Emre Erol

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 2006 yılında mezun olan Uzm. Dr. Emre Erol, uzmanlığını Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalında tamamlamıştır. Sağlık Bakanlığında 16 yıldır aktif olarak doktorluk yapmasının yanında 10 yılı aşkın süredir eğitimci, yönetici ve sorumlu hekimlik gibi idari görevlerde bulunmuştur. 2022 yılında Vanity ailesine sağlık alanındaki hekimlik ve idari tecrübesi ile “İdari ve Medikal İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı” olarak katılmıştır.

Dr. Erol, Modern tıp uygulamalarının yanında geleneksel ve alternatif tıp uygulamaları ile ilgilenmekte olup, Sağlık Bakanlığı Mezoterapi ve Ozon Terapi Uygulama sertifikalarına sahiptir. Dr. Erol, Tedavi edici, koruyucu ve önleyici sağlık hizmetleri konusunda kendisini geliştirmeye, yeni yetkinlikler kazanmaya önem vermektedir. Ayrıca, boş zamanlarında köpeği ile uzun yürüyüşler yapmayı seven Dr. Erol, hem bedensel hem de zihinsel sağlığına özen göstererek dengeli bir yaşam tarzı benimsemektedir.

Evren Bal

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun Evren Bal, profesyonel kariyerine kurucu ortağı olduğu araştırma şirketinde, sektör için öncü ve yenilikçi yazılımlar geliştirerek başladı. İlerleyen yıllarda uluslararası bir şirkette iş geliştirme, pazarlama ve IT gibi alanlarda yönetim pozisyonlarında görev aldı. Evren Bal, 20 yılı aşkın bilişim ve iş tecrübesi ile Bilişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Teknoloji ve yazılıma olan tutkusunu boş zamanlarında hobi projeleri geliştirerek sürdüren Evren Bal, dinlenmek ve tazelenmek için bahçe ve bitkilerle uğraşmaktan keyif alıyor.

Emre Ejder

Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden mezun olan Emre Ejder lisans eğitimi dışında ayrıca İstanbul Üniversitesi Adalet bölümünü bitirmiştir.

15 yılı aşkın süre Türkiye’nin önde gelen banka ve finans kuruluşlarında Satış, Segment Yönetimi ve Pazarlama alanlarında çalışmıştır. Sonrasında avansas.com’da dijital, alternatif kanallar ve saha satış kanallarından sorumlu Grup Satış Müdürü olarak görev almıştır.

Eylül 2021 tarihinde kurulan TOUCH Güzellik markamızın kurucu Genel Müdür’ü olarak Vanity ailesine katılan aynı zamanda Mart 2023 itibariyle de Hasta ilişkileri ve Satış ve İş Geliştirme Departmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcı olarak görevine devam eden Emre Ejder, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Motorsiklet tutkunu olan Emre Ejder, boş zamanlarında yeni lezzetler keşfetmeyi ve doğa yürüyüşleri yapmayı sevmekte, hukuk ve siyaset alanlarına ilgi duymaktadır.