Süreç Nasıl İlerliyor?

1. İhtiyacınız Olan Operasyona Yönelik Bilgi Alın

Web sitemiz ve sosyal medya kanalarımız üzerinden ihtiyacınız olan operasyona yönelik detaylı bilgi alarak, operasyon detayları, iyileşme süreci, olası riskler ve daha birçok merak edilen konuyla ilgili satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

2. Satış Danışmanlarımızla İletişime Geçerek Operasyon Planı Oluşturun

Web sitemizdeki formlarımız üzerinden 7/24 kişiye özel hasta danışmanlarımız ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan operasyona yönelik detaylı bilgi alıp, operasyonunuza ilişkin planlamayı yapabilirsiniz.

Satış danışmanlarımızın yönlendirdiği kapsamda fotoğraflarınızı paylaştıktan sonra plastik cerrahlarımızın değerlendirmesi ile birlikte size en uygun operasyon paketi için bir tedavi planı sunulacaktır. Diğer taraftan bu tedavi planı ve eğer konaklama/transfere ihtiyaç olacak ise tüm bu hizmetleri kapsayan bir fiyat teklifi paylaşılacak. Fiyat teklifini uygun görmeniz ve onaylamanız durumunda yapılacak kapora ödemesi ile ilgili satış danışmanlarımız tarafından bilgi verilecek.

3. Operasyon Öncesi Hazırlıklar

Uçuş bilgilerinizi paylaştıktan sonra satış danışmanlarımız ihtiyaç duymanız halinde otel ve transfer süreçlerini de organize ederek size gerekli bilgileri WhatsApp ya da mail üzerinden iletecek.

Ameliyat öncesi genel sağlık durumu ile ilgili fikir vermesi adına Whatsapp üzerinden sağlık formu paylaşılacak olup, bu formun doldurulması talep edilecek. İlaç kullanımı, kronik rahatsızlık vb. gibi risk oluşturabilecek durumlar varsa anestezi doktorumuz ve operasyonu gerçekleştirecek doktorumuzun kontrollerinden sonra ameliyata uygunluk bilgisini vermesi durumunda satış danışmanlarımız tarafından size gerekli yönlendirme yapılacak.

Yabancı ve hava yoluyla gelecek Türk hastalarımızı transfer ekibimiz havaalanında karşılayacak olup, özel araçlarımızla gerekli sağlık testlerinin tamamlanması adına hastaneye ulaştıracak.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra konaklamanız olacak ise otelinize yerleşiminiz sağlanacak.

Hastanede hasta deneyim uzmanımızın rehberliğinde gerekli sağlık testleri tamamlandıktan sonra operasyon için yapacağınız ödemenin kalan kısmı tahsis edilecek.

4. Operasyon Günü

Operasyon günü konaklamanız var ise otelinizden alınarak hastaneye transferiniz gerçekleştirildikten sonra operasyonu gerçekleştirecek doktorumuz tarafından ameliyat öncesi son kontrolleriniz yapılacak. Muayene sonrası uygun görülmesi durumunda gerekli hazırlıklar tamamlanarak operasyon gerçekleştirilecek olup, operasyonun türüne göre hastanede kalış süresi değişiklik gösterecektir.

5. Operasyon Sonrası

Operasyon sonrasında doktorumuzun uygun görmesi durumunda gerekli tetkikler tamamlanarak hastaneden çıkış işlemleri başlar. İhtiyaç olması durumunda kullanılacak ilaçlarla ilgili bilgi verilecek ya da reçeteniz paylaşılacak. Operasyon sonrasında dikkat edilecek konular ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Hasta deneyimi uzmanımızın desteği ile havaalanına transfer süreci gerçekleştirilir.

Operasyondan 1, 3, ve 6 ay sonra hasta deneyimi uzmanlarımız iyileşme sürecinizin yolunda gittiğinden emin olmak için sizinle iletişime geçer, ihtiyaç, rahatsızlık ya da bir geri bildiriminize göre aksiyon alır.

Vanity Estetik olarak operasyon sonrası süreçlerde de hastalarımızın yanında olmak ve ihtiyaçları olması durumda cevaplayabilmek iş süreçlerimizin en önemli adımını oluşturur.

Teknolojinin mümkün kıldığı en üst düzeyde modern ekipman ve altyapıdan faydalanarak, dünya standartlarında sağlık hizmetleri sunup siz değerli hastalarımıza ihtiyaç olan her aşamada ulaşmak ve iletişimde kalmak en önemli hedefimizdir.