background
Sorularınız mı var? Hemen Cevaplayalım! İstediğiniz uygulamalar hakkında bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için numaranızı bırakın sizi arayalım.

Genital Bölge Estetiği

Yaş ilerlemesi ve yapılan doğumlar kadınların bütün vücutlarında olduğu gibi genital bölgelerinde de değişikliklere sebep olur. Yağ miktarı azalır, dokularda sarkmalar ve renk değişiklikleri meydana gelir. Çeşitli uygulamalarla genital bölgeyi eski görüntüsüne kavuşturmak mümkündür. Bu yöntemlerden bazıları labioplasti, vajinoplasti ve yağ enjeksiyonudur.

Image

Labioplasti

Bu yöntemde, kalıtımsal olarak yada yaş ilerledikçe deforme olan iç ve dış dudaklar küçültülür. Uygulanacak teknik doku miktarına göre değişkenlik gösterebilir ve bunun kararını doktorunuz muayene sonucu almaktadır. Operasyondan 24 saat sonra günlük işlerinize dönebilirsiniz ancak 6 hafta boyunca cinsel ilişki yaşamamanız gerekmektedir. Bu uygulamanın sonucunda herhangi bir his kaybı yaşanmadan yapay durmayan bir görüntü elde edilir.

Vajinoplasti (Vajen Daraltma)

Bu yöntem, zaman zaman cinsel yaşantıyı olumsuz etkileyebilen bir durum olan vajen gevşemesinin çözümüdür. Amacı daha sıkı ve dar bir vajina yaratmaktır. Kasların tedavisi sonucu sıkılaşmaları sağlanırken, vajinanın iç yüzünü kapayan mukoza isimli dokunun tedavisiyle de fazlalıklar yok edilir. Vajinoplasti operasyonu genel anesteziyle uygulanır ve operasyon sonucunda vajen duvarı dar ve sıkı bir görüntüye kavuşur. Operasyondan 48 saat sonra günlük işlerinize dönebilirsiniz ancak altı hafta boyunca cinsel ilişki yaşamamanız gerekmektedir.

Yağ Enjeksiyonu

Bu operasyonla, zamanla dış dudaklardaki hacmin azalması problemi ortadan kaldırılır. Bahsedilen dolgunluk, vücutta herhangi bir yerden alınan yağ dokusunun belli süreçler sonucunda zenginleştirilmesiyle elde edilir. Operasyon genel anestezi altında uygulanır. Elde edilen iyi sonuçlardan biri de alınan yağlar sayesinde vücudun incelmesidir. Operasyondan 24 saat sonra günlük yaşantınıza dönebilirsiniz.

Bu operasyonlar tek başlarına ya da çeşitli kombinasyonlar halinde uygulanabilir. Genital bölge estetiği doğumdan sonra uygulanır. Beraberinde karın germe ya da meme dikleştirme operasyonları da yapılabilir.