TÜRKİYE VE DÜNYADA BİR İLK: COVİD-19 GÜVENİLİRLİK SERTİFİKASINA SAHİP ESTETİK MERKEZİ: VANİTY ESTETİK

Türkiye’de ticaret bakanlığının da desteklediği sertifikalardan biri olan Temos Covid-19 Güvenilirlik Sertifikası’na Türkiye’de ve dünyada sahip olan ilk estetik merkezi Vanity Estetik oldu!

2016 yılında Op.Dr. Güray Yeşiladalı ve iki çocukluk arkadaşı tarafından kurulan Vanity Estetik, Temos Covid-19 Güvenilirlik sertifikası için gerekli olan 100’e yakın kriteri başarıyla sağlayarak; Türkiye’de ve aynı zamanda dünyada Temos Covid-19 Güvenilirlik Sertifikası almaya hak kazanan ilk estetik merkezi unvanına sahip oldu.


Covid 19

Almanya’da 2010 yılında kurulan Temos, sağlık alanında hizmet veren kuruluşlara tıbbi ve hizmet kalitesi alanında kendilerini geliştirme fırsatı sunan bir akreditasyon şirketidir. Dünya genelinde 13 ülkede ofisi bulunan Temos, pandemi ile birlikte sağlık sektöründe Covid-19 önlemlerini alarak kendilerini geliştirmek isteyen hastaneler için koronavirüs tedbirleri kapsamında 8.sertifikasyon programı olan Covid-19 Güvenilirlik Sertifikası vermeye başladı. Türkiye’de toplam 8 firma Temos’un sertifika programına katılırken; Covid-19 Güvenilirlik sertifikasına toplamda 6 özel hastane sahip oldu. Vanity Estetik ise, bu sertifikayı alan Türkiye’de ve dünyada alan ilk ‘’estetik merkezi’’ oldu.

Misyonu; sıcaklığı, güveni, ulaşılabilir lüks seviyesinde estetik ve güzellik çözümlerini alanında uzman ekibi ile yüksek deneyim ve memnuniyeti hastalarıyla buluşturmak olan Vanity Estetik, Temos Covid-19 Güvenilirlik Sertifikası’nı alan ilk estetik merkezi olarak, bunu bir kez daha göstermiş oldu.

Vanity Estetik kurucusu ve birçok uluslararası prestijli sertifikaya sahip olan Op. Dr. Güray Yeşiladalı, süreçleri başarıyla tamamladıkları için çok mutlu olduğunu ve bu zorlu pandemi döneminde her şeyden önce hastalarının sağlığını düşündükleri için gereken önlemleri sürecin en başından beri aldıklarını belirtti. Dışarıdan özerk bir kurum tarafından isteyerek bir denetime tabii tutulduklarını ve bu süreç sonunda 100’e yakın kriteri başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan dünyada ilk estetik hastane oldukları için çok gururlu olduğunu iletti. Vanity Estetik olarak aldıkları sertifika süreci sonrasında Temos’un kendilerine yaptıkları geri bildirimlerin de çok değerli olduğunu, daha fazla hasta memnuniyeti ve güvenilirliği için gereken önlemleri almaya devam edeceklerini belirtti.Türkiye’nin estetik turizminde çok önemli bir konumda olduğunu ve pandemi döneminde de Covid-19 ile ilgili önlemleri alarak tüm dünyadan hasta ağırlamaya devam ettiklerini söyleyen Op. Dr. Güray Yeşiladalı: ‘Hastalarımızın bize olan güvenini belgelendirmek ve bizi tercih etmek isteyen hastalarımızın da gönül rahatlığı ile bizlerle iletişimde olmasını istedik.’

Muayene için randevu almak ister misiniz? Telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizin ve Çalışanlarımızın Sağlığı için Covid-19’a Karşı Aldığımız Önlemler

Covid 19

Değerli Misafirlerimiz,

Sizin ve çalışanlarımızın sağlığı için Covid-19’a karşı Vanity Estetik olarak en etkin önlemleri almaktayız.

Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği rehberler doğrultusunda aldığımız önlemler aşağıdaki gibidir:

  • Hastanemize giriş yapan tüm hastalarımıza ve personelimize ateş ölçümü yapılmaktadır.
  • Gelen tüm hastalarımıza hastalık öyküsü (Ateş, öksürük, solunum sıkıntısı,) sorgulaması yapılmaktadır.
  • Gelen tüm misafirlerimize giriş bölümünde maske temin edilmektedir.
  • Çalışanlarımız, hastalarımızla sosyal iletişimde 1,5 metre ‘koruma mesafesini’ uygulamaktadır.
  • Hastalarımız 1 saatlik aralıklar ile randevuya çağırılmakta ve her görüşme farklı odalarda gerçekleştirilmektedir.
  • Bekleme alanlarındaki sandalye ve koltuklar, mümkün olduğunca birbirinden uzaklaştırılmıştır.
  • Hastanelerimizde, enfeksiyon tedbirleri ve hijyen uygulamaları kapsamında; ortak kullanım alanları, bekleme alanları, koridorlar, asansör, tuvalet gibi alanların su ve deterjan ile düzenli olarak dezenfeksiyonu sağlanmaktadır.
  • Doktorlarımız ve tüm çalışanlarımıza Covid-19 için gerekli eğitimler verilmiştir.
  • Tüm alanlarda yeterli sayıda el ve yüzey dezenfektanları bulunmaktadır.
  • Tüm alanlarda maksimum düzeyde ve sık aralıklarla sağlık bakanlığı onaylı covide karşı güçlü dezenfektanlar ile temizlik ve hijyen çalışmaları yapılmaktadır.
İLETİŞİME GEÇ