Erkekler için Karın Germe: Adaylar ve Teknikler

0
2019
erkekler için karın germe

Erkekler için Karın Germe Ameliyatı

Karın germe operasyonu, hamilelik geçiren kadınlar arasında çok popüler olan bir operasyondur. Ancak bu popülerlik sadece kadınlarla sınırlı değil. Gittikçe daha fazla erkek karın germe operasyonu olmayı tercih ediyor. Estetik ameliyatlar erkekler arasında gittikçe daha popüler oluyor. Kilo verme operasyonlarının sayısı artarken git gide daha fazla erkek vücutlarının orta kısmını sıkılaştırmak ve güzelleştirmek için karın germe operasyonu olmayı tercih ediyor. Peki erkekler için karın germe ameliyatına en uygun adaylar kimler?

İdeal Adaylar

Karın germe operasyonu için ideal olan bir erkek adaylar, sağlığı yerinde olan ve operasyonun yapabilecekleri ve yapamayacakları hakkında gerçekçi beklentileri olan kişilerdir. Dahası bu adaylar ideal kilolarında olmalıdır. Herkes karın germe ameliyatı için iyi birer aday olamaz. Örneğin, karın germe ameliyatı, erkeklerin organlarını çevreleyen fazlaca intra-abdominal yağı varsa bu bölgenin görüntüsünü iyileştirmeyecektir. Bu kişiler perhiz ve egzersizi tercih edebilir, hatta kilo verme operasyonunu düşünebilir.

Teknikler

Karın germe operasyonunu gerçekleştirmek için birkaç teknik vardır. Sizin için en iyi olan teknik, anatominize ve estetik hedeflerinize bağlı olacaktır. Çoğu karın germe operasyonunda karın kasları sıkılaştırır ve fazlalık deri alınır. Kesi, karnın alt kısmında, genelde kemer çizgisinin altında bulunur. Bazı erkekler için bellerinin yan kısmındaki yağları iyileştirmek için bel bölgesine ek liposuction uygulanması gerekebilir. Bu grubun dışında kalan erkekler için, “baklava” ya da V çizgileri görünümünü edinmek için derilerine müdahale edilebilir.

Ne Yapmalısınız?

Karnınızın görünümünü iyileştirmek için karın germe operasyonu geçirmeyi düşünüyorsanız atacağınız ilk adım, kurul onaylı olan ve erkekler için karın germe ameliyatlarında deneyimi olan bir plastik cerraha danışmak olmalıdır. Ödevinizi yaptığınızdan, hem cerrahın hem de operasyonun gerçekleştirileceği yerin yeterliliklerini kontrol ettiğinizden emin olun. Bu sonuçlar için bir garanti sağlamaz ama sonuçtan memnun olacağınızdan emin olmanızın tek yoludur.

Ne Düşünüyorsunuz?

Karın germe ameliyatı geçirmeyi düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi bizimle yorum olarak paylaşın!

CEVAP VER

Lütfen yorum bırakın!
Lütfen isminizi giriniz