background
Sorularınız mı var? Hemen Cevaplayalım! İstediğiniz uygulamalar hakkında bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için numaranızı bırakın sizi arayalım.

Ameliyatsız Yüz Germe (Ultherapy)

Ultherapy uzun zamandır tıpta güvenli bir şekilde kullanılan ultrason enerjisinin cilt altı bağ dokusunda meydana getirdiği sıkılaşma prensibine dayanır. 30-60 dakikalık bir uygulama ile yüz, boyun ve dekolte bölgesinde ciltte sarkmaları toparlayan etkili bir tedavi yöntemidir.

Image

Ultherapy Güvenli midir?

Ultrason enerjisi tıpta 50 yıldan uzun süredir güvenle kullanılmaktadır. Ultherapy yüz, kaş, çene ve boyunda etkili FDA onaylı tek non-invazif uygulamadır.

Ultherapy Kimlere Yapılabilir?

Ulthera yüz, çene ve boyun bölgesinde sarkma olan herkese uygulanabilir. Uygulamanın sonuçları tabiki cerrahi ile karşılaştırılamaz. Fakat kendinizi cerrahi için hazır hissetmiyorsanız uygun bir alternatif tedavi şeklidir.

Uygulama Sonrasında Ne olacak?

Ultherapy sonrasında bir iyileşme dönemi yoktur. Işlemden hemen sonra günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Cilt altı dokudaki kollagen artışı ise aylar içerisinde ortaya çıkan, uzun etkili bir süreçtir. Kaş, göz kapakları, yanaklar, gıdı ve boyundaki sarkıklıkların toparlanması, cildinizin daha gergin bir görünüme kavuşması 3-6 ay arasında gerçekleşecektir.