background
Sorularınız mı var? Hemen Cevaplayalım! İstediğiniz uygulamalar hakkında bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için numaranızı bırakın sizi arayalım.

Ameliyatsız Yüz Germe (Ultherapy)

Ultherapy uzun zamandır tıpta güvenli bir şekilde kullanılan ameliyatsız yüz germe yöntemleri arasında yer alır. Ameliyatsız yüz gerdirme, ultrason enerjisinin cilt altı bağ dokusunda meydana getirdiği sıkılaşma prensibine dayanır. Ameliyatsız yüz germe, 30-60 dakikalık bir uygulama ile yüz, boyun ve dekolte bölgesinde ciltte sarkmaları toparlayan etkili bir ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemidir. Yüz gerdirme yöntemleri arasında ameliyatsız olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe

Ultherapy Güvenli midir?

Ultrason enerjisi tıpta 50 yıldan uzun süredir güvenle kullanılmaktadır. Ameliyatsız yüz germe (Ultherapy) yüz, kaş, çene ve boyunda etkili FDA onaylı tek non-invazif uygulamadır.

Ultherapy Kimlere Yapılabilir?

Ameliyatsız yüz germe (Ulthera) yüz, çene ve boyun bölgesinde sarkma olan herkese uygulanabilir bir yüz gençleştirme yöntemidir. Uygulamanın sonuçları cerrahi ile karşılaştırılamasa bile Ulthera yüz germe işlemi, yüz gençleştirme için etkili bir yöntemdir, . Kendinizi cerrahi için hazır hissetmiyorsanız ameliyatsız cilt gençleştirme uygulaması sizin için uygun bir alternatif tedavi şeklidir.

Ultherapy Yüz Germe Uygulaması Sonrasında Ne olacak?

Ameliyatsız yüz germe (Ultherapy) sonrasında bir iyileşme dönemi yoktur. Ameliyatsız cilt gençleştirme işleminden hemen sonra günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Cilt altı dokudaki kolajen artışı ise aylar içerisinde ortaya çıkan, uzun etkili bir süreçtir. Kaş, göz kapakları, yanaklar, gıdı ve boyundaki sarkıklıkların toparlanması, cildinizin daha gergin bir görünüme kavuşması ameliyatsız yüz gerdirme işlemi sonrası 3-6 ay arasında gerçekleşecektir.

İlgili içerik

Yüz ve Boyun Germe